Про нас
Хочу чорнити світ красиво 😎
У мене можна все:
☕ пити каву😂 сміятись😌 мовчати
😭 плакати від болю)😎дивитися фільм, слухати музику на повну 📻
Приймаю на Лівобережній у приватному секторі!
Також можливий прийом в тату студії на Хрещатику 🤗за попереднім записом та передоплатою!